Свято сім'ї

5-го та 6-го червня у с. Деньги і с. Кропивна відбудеться "Свято сім'ї" за участі ТОВ "Гранекс-Черкаси" та табору “МАКСИМУМ”. Запрошуємо всіх бажаючих розділити радість цієї події з нами.

9 травня

Відбулися урочисті заходи у с. Благодатне присвячені 9му травня, Дню Перемоги над фашистськими загарбниками. Генеральний директор ТОВ "Гранекс-Черкаси" Том Ван Гоі разом із жителями села взяв участь у святковій ході до памятників полеглим солдатам у роки ІІ Світової війни.

Черкаська облдержадміністрація не відповідає на листи бельгійського фермера

На останній сесії обласної ради виступила депутат Валентина Коваленко. Валентина Михайлівна взялася за бельгійського фермера Тома Ван Гоі. Мовляв, закордонний інвестор зовсім не дбає про українську історичну спадщину. Нібито він навмисне розорав 10 скіфських курганів на землях поблизу села Деньги. – Я відреагувала на численні публікації в газеті «Нова Молодь Черкащини», – каже Валентина Коваленко. – Запитала прокурора й він обіцяв надати відповідь на мої звернення. Я не діяла упереджено чи вибірково саме по відношенню до Тома Ван Гоі. Якщо взнаю про якісь порушення з боку інших орендарів, обіцяю так само озвучити їх на сесії. Якщо підтвердиться інформація про те, що сусіднє ТОВ «Агроко», що

Категорії
Обрані записи
Нещодавні записи
Архів
Теги
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean