top of page

Про Гранекс

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранекс - Черкаси» працює з 2003 року у с. Деньги Золотоніського району Черкаської області. На сьогодні земельний фонд товариства складає понад 3000 га. Обробляємо землю в с. Деньги, Кропивна, Благодатне, Канівці, Крутьки, Мельники. На цих просторих площах вже котрий рік успішно вирощуються зернові та олійні культури (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак), а також овочі: цибуля, картопля.  Сучасний технопарк, площі та складські приміщення для зберігання продукції, передові європейські методи вирощування культур – всі ці фактори в сукупності дають високий результат в організації праці на полях та загальному рівні врожайності.
Рослинництво

Зібравши весь передовий європейський досвід по вирощуванню сільськогосподарських культур, ТОВ "Гранекс-Черкаси" стабільно займає перші місця  по врожаях зернових у Золотоніському районі та втілює в життя сучасні технології задля досягення високого результату на родючій укарїнській землі.

Соціальні проекти

Ми укладаємо соціальні угоди з сільськими радами для проведення ремонтів шкіл, дитячих садочків, доріг та проведенні свят для громад сіл. Товариством відкрито соціальні магазини, де всі бажаючі можуть придбати продукцію власного виробництва Товариства, а також товари соціального кошика за доступною ціною.

Сучасний парк техніки

Маючи міцну співпрацю із європейськими виробниками сучасної сільськогосподарської техніки, Товариство успішно використовує її в галузі сільського господарства та постійно пропонує для продажу останні зразки від європейських виробників, випробувані на українській землі.

Передовий європейський досвід

Ми пишаємось нашими надбаннями та відкриті до того, щоб усіляко ділитись знанням про вирощування сільськогосподарських культур їх зберігання та переробку. Ми співпрацюємо з такими відомими компаніями, як AVR, STEENO, DEZEURE, DELVANO, GILLES, DE BRUYNE.

bottom of page