top of page

Моркву продають удвічі дешевше ніж торік


На сьогоднішній день морква коштує в середньому на 38% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Згідно з даними щоденного цінового моніторингу проекту EastFruit, поточного тижня в Україні відбулося чергове зниження цін на моркву, завдяки збільшенню пропозиції ранніх і середніх сортів на ринку.

Так, на сьогоднішній день українські фермери готові відвантажувати моркву за ціною 3-5 грн/кг ($0,12-0,20/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами виробників, досить різке зниження цін пов’язане з сезонним зростанням пропозиції моркви на ринку. Крім того, тиск на ціни чинить досить стриманий попит на дану продукцію. Оптові компанії та роздрібні мережі готові закуповувати зазначені коренеплоди тільки невеликими партіями, пояснюючи своє рішення вкрай низькими темпами реалізації в роздробі.

Варто відзначити, що в результаті чергового здешевлення в даному сегменті, морква в Україні на сьогоднішній день коштує в середньому на 38% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. У той же час, ключові гравці ринку не виключають, що у міру зростання пропозиції цієї продукції на ринку попит на морква буде знижуватися і на наступному тижні.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page