top of page

Бельгійський бізнес прийшов в Умань


У Черкаській області відома бельгійська компанія розпочала виготовлення грибного субстрату фази 3. До кінця 2019 р. потужності на підприємстві становитимуть близько 5400 т субстрату на місяць. Продукцію вже випробували як українські, так і іноземні виробники, відзначивши високу якість компосту.

Підрозділ Myco бельгійської компанії Agaris, провідного постачальника матеріалів для вирощування рослин, успішно розпочав виробництво грибного субстрату фази 3 на виробничому майданчику в Україні – у м. Умані Черкаської області.

Країну для встановлення виробничих потужностей вибрали не випадково – в компанії кажуть, що в Україні інтенсивно зростає грибна промисловість, отже, є можливості створити ефективне підприємство, краще і швидше реагувати на потреби клієнта. Заплановані Agaris на кінець 2019 р. обсяги виробництва – до 5400 т субстрату на місяць.

Agaris Myco є першою компанією, яка виробляє грибний субстрат фази 3 в Україні. Виробники з України та сусідніх країн уже працювали з грибним субстратом фази 3 Agaris. За даними компанії, реакція була позитивною. «Цей компост відрізняється стабільною високою якістю», – говорить представник компанії Agaris.

Підрозділ Myco Agaris має філії в Польщі та Україні. Компанія планує розширювати виробничі потужності в Умані.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page