Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

Європа зацікавилася українською суницею садовою

May 16, 2019

 

Покупці з Польщі, Бельгії та Нідерландів зацікавилися можливостями імпорту замороженої суниці з України, припускаючи певний дефіцит продукції на ринку. Про це повідомляє east-fruit.com.

 

Заморозки у Польщі пошкодили ягідні плантації, а ціни на суницю в Італії не покривають навіть витрат на її вирощування та збирання. Тож деякі фермери навіть відмовляються від збору ягід.

 

Експерти припускають, що поточний сезон буде дуже сприятливим за цінами для виробників суниці садової з тих регіонів України, яких заморозки не зачепили.

 

Ціни на свіжу суницю залишаються порівняно невисокими, тому що на ринку присутня переважно суниця з південних регіонів Європи: з Іспанії, Італії, Албанії та Греції. Крім того, суниця садова поставляється також з країн Північної Африки. А ці країни проблема заморозків не торкнулася, так само як і постачальників ягоди з тепличних господарств в тих країнах, де погода була несприятливою.

 

Виробники суниці садової з провінції Метапонт, на півдні Італії, відмовляються від збирання ягоди через вкрай низькі цін і нестачу працівників для збору врожаю. В регіональної галузевої асоціації заявили, що збиральна кампанія з прибирання суниці 2019 р., яка завершена на 60%, є однією з найбільш збиткових за останні роки.

 

За словами представників галузі, один гектар суниці вимагає від €60 до 65 тис. інвестицій. Вартість збирання та упаковки і логістики в господарстві сягає €0,70-0,8/кг суниці садової. Отже, якщо врожайність суниці менше 40 т/га, а ціна нижча €2/кг, то виробництво стає абсолютно невигідним.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean