top of page

Італійський виробник планує вирощувати горіхи в Україні


Світовий лідер з виробництва, переробки і збуту горіхів, сухофруктів і насіння — італійська агропромислова група «Бесана» — розглядає Україну як потенційного партнера з розвитку сільського господарства через міжнародну програму створення інтенсивних плантацій горіхів. Про це повідомляє agroinsider.com.ua.

Україна може стати ключовим партнером італійської групи з вирощування і промислової переробки горіхів і зайняти провідні позиції в застосуванні новітніх європейських сільськогосподарських технологій.

Проект орієнтований в першу чергу на розвиток насаджень фундука, але також включає вирощування волоського горіха, мигдалю і навіть фісташок.

«Мета проекту, згідно з його ідеологією — збільшити виробництво горіхів високоякісних сортів, які сильно затребувані промисловістю. Це важлива соціально-економічна програма, спрямована на розвиток промисловості та навчання за інноваційними сільськогосподарських технологій місцевого населення», — зазначає президент Besana Group Піно Кальканьо.

У проекті співпраці з компанією «Besana international» беруть участь сорти лісового горіха, сертифіковані на відсутність вірусів, з високим рівнем адаптації на полі і стійкі в холодному кліматі.

Для України компанія вибрала промислові гарантовано якісні і смачні сорти, які цінуються на ринку: «Tonda di Giffoni», «Tonda Gentile Trilobata» і «Tonda Gentile Romana».

Besana Group зацікавлена ​​в придбанні високоякісної сировини. Саме тому проект не обмежується поставками посадкового матеріалу. Компанія пропонує довгострокові контракти на проекти «під ключ», агрономічну підтримку, допомогу в підборі сільськогосподарської техніки для ліщини, а також можливість продажу сільськогосподарської продукції на заводи групи «Бесана» та інших промислових виробників.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page