top of page

Шполянин намагався штурмом узяти відділ поліції


Місцевий житель прийшов до райвідділку поліції в місті Шпола. Вимагав звільнити свою сестру. Коли ж полісмени відмовилися виконати вимогу, дістав травматичний пістолет і намагався це зробити самотужки. Під час бійки, що зав’язалася, нападник розбив вхідні двері.

– Це було ще восени, – згадує історію начальник Шполянського РВ УМВС Вадим Різник. – Черговий наряд отримав сигнал, о в одній із наливайок райцентру сталася бійка. Виїхавши на місце, затримали п’яну жінку, яка нецензурно лаялася і порушувала громадський порядок. Коли порушницю затримали і привезли в райвідділок, сюди заявився її раніше судимий брат. Чоловік теж був п’яний. Вимагав аби ми негайно звільнили його сестру. Коли отримав відмову, почав буянити. Дістав травматичний пістолет, почав лихословити й погрожувати поліцейським. На погрозах не зупинився, розбив вхідні двері. Потім намагався втекти. «Визволитель» теж був затриманий працівниками.

Шполянський районний суд присудив йому умовний термін.

– Зараз нападник вже сидить знову, – каже Вадим Олексійович. – Після хуліганки в райвідділку він устиг відмітитися ще – здійснив угон автомобіля й крадіжку скутера. Час задуматися над своєю поведінкою тепер у нього є.

Нагадаємо, що на початку жовтня в селі Скотаревому Шполянського району атовець автомобілем збив інваліда дитинства, який їхав візком до магазину по каву. Водій не зупинився й утік із місця події. Згодом його знайшли у Мокрій Калигірці Катеринопольського району, куди він приїздив до дівчини, з якою зустрічався.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page