top of page

«Гранекс-Черкаси» горнув сніг трактором «Джон Дір»


Сільськогосподарське підприємство «Гранекс-Черкаси», що обробляє землю в Золотоніському та Чорнобаївському районах, під час суботньої заметілі допомагало прогорнути дороги не тільки в селі Деньги, де знаходиться база господарства, а й в багатьох інших селах.

– Найперше ми прогорнули трактором «Джон Дір» трасу «Золотоноша- Умань» від Деньгівського повороту і аж до залізничного вокзалу в Золотоноші, – розповідає тракторист Сергій Бережецький. – Згодом прогортали вулиці в Деньгах, Ковтунах, Маліївці, Щербинівці, Хвилівці та Кропивній. У нас є потужна техніка, яка здатна впоратися із стихією, і ми її відразу задіяли. Грошей чи рахунків за прогортання нікому не виставляли. Розуміємо, що всюди живуть наші земляки, про яких хтось має потурбуватися.

ТОВ «Гранекс-Черкаси» керує бельгійський фермер Том Ван Гоі. Завдяки йому та іншим бельгійським інвесторам, які відгукнулися на запрошення Тома і відкрили свої підприємства в Деньгах, бюджет села в 2018 році сягнув рекордної для сіл області позначки в 13 мільйонів гривень.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page