top of page

Троє черкасців заявило про намір балотуватися в президенти


Найбільші шанси має Анатолій Гриценко

Мер буремної і донедавна холодної Сміли Олексі Цибко подав заяву в Центральну виборчу комісію про намір балотуватися президенти.

Це вже не перший уродженець чи житель області, котрий рветься зайняти найвищу державну посаду в Україні. Першим був керівник Руху, уродженець Черкащини В’ячеслав Чорновіл. У грудні 1991 року він посів друге місце, поступившись Леоніду Кравчуку.

Згодом був колишній мер Черкас, а нині зрадник і московський холуй Володимир Олійник. Історія про «канівську четвірку» довго була притчею во язицех. Четверо кандидатів – Олійник, Олександр Мороз, Олександр Ткаченко та Євген Марчук у Каневі на Чернечій горі в 1999 році поклялися висунути єдиного кандидата в президенти, який за їхнім задумом, мав би подолати президента Кучму. Історія закінчилася величезним пшиком, бо коли дійшло до зняття кандидатур, ніхто не захотів поступатися.

Далі була епічна боротьба між Ющенком, Юлією і Януковичем, яка закінчилася втечею останнього в 2014 році.

Тут на авансцену вийшов уродженець Ватутіного Анатолій Гриценко, який у 2014 році посів високе четверте місце.

Зараз про намір балотуватися в президенти заявило принаймні троє людей, які мають стосунки до Черкащини. Окрім Гриценка і Цибка це ще й смілянський і кам’янський депутат Сергій Рудик. Реальні шанси має лише Анатолій Гриценко. За підрахунками соціологів у нього – третій-четвертий рейтинг.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page