top of page

Владислав Костишин потрапив у полон до росіян


Серед захоплених росіянами моряків двоє уродженців Черкащини – 23-річний Олег Мельничук зі Сміли і 24-річний уродженець Христинівки Владислав Костишин.

Мати Владислава працює медичною сестрою в дитячому садку.

– У нас робітнича сім’я, – розказує Людмила Анатоліївна. – Батько має інвалідність, але працює водієм і сторожем. Владик учився дуже гарно. Десь із 9 класу почав мріяти про море. У 2012 році поступив у Севастопольське училище. Після зради керівництва й більшої частини курсантів переїхав в Одесу. Двічі ходив у далекі походи в закордонні країни. Стажувався на «Нікополі». Був штурманом. Після закінчення навчання в лютому 2019 року мав стати командиром цього човна.

Владислав Костишин про похід в Маріуполь нічого не розповідав рідним.

– Коли не подзвониш, відповідав коротко: «Мамо, в мене все добре». Востаннє говорила з ним у четвер, 22 листопада. Проговорився, що скоро йтимуть у похід. Куди – не сказав. Зараз знаю, що він у полоні, але не поранений. Він у нас – великий патріот. У російськомовній Одесі син розмовляв виключно українською. З інституту, де він навчався, мені вже телефонували. Сказали, що син у полоні і його витягатимуть звідти. Хочу аби всі помолилися за нього.

Окрім сина родина має ще й молодшу доньку. Вона – студентка одного із місцевих вузів.

За інформацією генерального штабу катер «Бердянськ» до останнього не здавався росіянам. Саме його обстріляли і поранили українських моряків. Малий броньований катер «Нікополь» узяли на абордаж. По ньому не стріляли.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page