Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

У Кам’янці висадять найдовшу сакурову алею в Україні

November 23, 2018

 

Минулого тижня в Кам’янці почали зрізати старі яблуні, які росли на вулиці Шевченка. Замість них посадять японські вишні – сакури. 5-6 річні саджанці привезуть із Голландії.

– Спочатку жителі Кам’янки протестували проти заміни яблунь на сакури, – розповідає міський голова Кам’янки Володимир Тірон. – Мовляв, люди звикли до яблунь, восени бідні люди можуть поласувати ними. Потім громадська думка змінилася. Знавці порадили не їсти яблук, які ростуть край дороги. Зрештою ухвалили рішення посадити сакури. Вони лише цвітуть, але не плодоносять.

Алея займатиме до півкілометра в довжину.

– Спочатку думали висадити дерева цього року, але у зв’язку з різким похолоданням задум може доведеться відкласти до весни наступного року, – стверджує Володимир Іванович. – Остаточне рішення ухвалять фахівці фірми. Висадку здійснюватимуть працівники розсадника «Єва» з Віти Поштової, що під Києвом. Дерева адаптовані під наш клімат. Фірма дає гарантію на два роки. Якщо котрийсь із саджанців загине – висадять новий.

За словами місцевих жителів це буде найдовша сакурова алея в Україні. За попередніми даними алея обійдеться місту в 600 тисяч гривень.

Сакура – декоративне дерево, що цвіте впродовж трьох тижнів.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean