Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

У розпал бабиного літа черкаські дорожники тренувалися відкидати сніг

October 23, 2018

 

Вони вчилися взаємодіяти з поліцією

Тренування провели 17 жовтня черкаські дорожники на трасі «Умань – Золотоноша». У розпал бабиного літа вони вчилися відкидати сніг.

Це викликало масу коментарів у соціальних мережах.

– Не бачу жодних приводів для глузувань, – каже керівник прес-служби підприємства Юрій Дубрава. – Тренування проводилися не лише в Черкаській області, а й в усій Україні. Маємо негативний досвід минулого року, коли у січні навалило снігу, а дорожники ніяк не могли скоординувати свою роботу з поліцією, а поліція – з дорожниками. Зараз усі служби спрацювали чітко, в автоматичному режимі. Поліція зупиняла зустрічний транспорт і ставила його на безпечне місце, а автомобілі дорожньої служби імітували відгортання снігу.

– Добре пам’ятаю минулорічну зиму, – розповідає жителька Черкас Надія Меленчук. – Я поспішала в Тальне на похорон подруги. Виїхала автобусом. Його носило по всій дорозі. Особливо страшно було під Вільхівцем Звенигородського району. Обабіч траси стояли фури й другу добу не могли виїхати звідти.

За повідомленням служби автомобільних доріг машини і працівники, які були задіяні в тренуваннях показали повну готовність до роботи в зимовий період.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean