Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

Школа поборола гніздо шершнів

October 12, 2018

А Микола Новак піднявся на висоту

Шершнів, які атакували Цибулівську школу в Монастирищенському районі, приборкали рятувальники. Подія сталася минулого тижня.

– У школі міняли водогін, – розповідає керівник місцевих рятувальників Сергій Говрас. – В процесі роботи треба було зрізати кілька дерев. Коли на одному з них пообчищали гілки, виявили, що там є гніздо шершнів. Розбурхані комахи, які вже готувалися до зимової сплячки, почали літати шкільним подвір’ям і атакувати дітей. Директорка викликала нас. Хлопці вдягнули захисні костюми й півгодини труїли шершнів дихлофосом.

Сергій Анатолійович каже, що увечері на полювання вийшов ще й сторож цієї школи.

– Щоби остаточно побороти небезпечних сусідів, він залив гніздо двома відрами окропу, – каже головний рятувальник району.

Випадок у Цибулеві не поодинокий. Минулого тижня осине гніздо виявили в Лисянці просто поблизу дитячого садка. Рій ос оселився в розлогій вербі, що межувала із установою. Цього разу рятувальників вирішили не турбувати. Комунальне підприємство «Благоустрій» виділило підйомник, а агресивних комах самотужки й без захисного костюма знищив простий український двірник Микола Новак.  

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean