top of page

Анатолія Чепелівського викрали посеред білого дня


У середу, 26 вересня, 52-річний Анатолій Чепелівський із Тального Черкаської області стояв навпроти міської школи №2. Чоловік займався обміном валюти.

«Толі подзвонили, – розказує його напарник. Не хоче представлятися. – Очевидно, телефонував якийсь клієнт. Є люди, які бояться купувати валюту просто на вулиці. Чепелівський сів у свою машину й поїхав. Більше його ніхто не бачив».

Людмила – дружина Анатолія забила на сполох ближче до 11 години.

«Подзвонив онкохворий тесть із Черкас, – згадує. – Попросив аби Толя зустрів його. Стверджував, що не може додзвонитися до сина. Я почала набирати номер чоловіка. На обох телефонах ішла переадресація дзвінків. Я дуже злякалася. Викликала таксі. Дорогою додому побачила Толіну машину на околиці міста біля магазину «Посуд». Підійшла, смикнула за двері – зачинено. Поїхала додому. Чоловіка вдома не було».

Кілька років тому на Чепелівського вже нападали. Бандити погналися за ним просто в центрі міста. Валютник забіг у магазин. Кричав аби викликали поліцію. Нападники догнали його, скрутили й укинули в машину. Завезли в посадку біля села Майданецьке. Там побили до безтями. За кілька годин Анатолій опритомнів. Зумів виповзти на дорогу. У нього забрали всі гроші. Називали суму в 20 тисяч доларів.

«Цього разу я миттю викликала поліцію, – каже Людмила. – Прибули поліцейські із службовим собакою. Він узяв слід і перебіг дорогу. Потім зупинився. Мабуть, Толя пересів у чужу машину.

Дружина стверджує, що чоловік ніколи не сідав в автомобілі до незнайомих людей.

«Дзвінок був від когось знайомого. Так Толю заманили в пастку. Поліція зараз шукає того, хто йому дзвонив».

Виконувач обов’язків начальника Тальнівської поліції Руслан Ткаченко поки не готовий говорити про якісь результати.

«Зараз посилено працюємо, думаю про якісь результати можна буде говорити вже завтра».

В Анатолія і Людмили є 25-річний син. Він працює в одному із судів Києва.

Анатолия Чепеливского похитили средь бела дня

В среду, 26 сентября, 52-летний Анатолий Чепеливский из райцентра Тальное Черкасской области стоял напротив городской школы №2. Мужчина занимался обменом валюты.

«Толи позвонили, - рассказывает его напарник. Не хочет представляться. - Очевидно, звонил какой-то клиент. Есть люди, которые боятся покупать валюту прямо на улице. Чепеливский сел в свою машину и уехал. Больше его никто не видел».

Людмила - жена Анатолия забила тревогу ближе к 11:00. «Позвонил онкобольной тесть из Черкасс, - вспоминает. - Попросил чтобы Толя встретил его. Утверждал, что не может дозвониться до сына. Я начала набирать номер мужа. На обоих телефонах шла переадресация звонков. Я очень испугалась. Вызвала такси. По дороге домой увидела Толине машину на окраине города возле магазина «Посуда». Подошла, дернула за дверь - закрыто. Поехала домой. Мужа дома не было».

Несколько лет назад на Чепеливского уже нападали. Бандиты погнались за ним прямо в центре города. Валютчик забежал в магазин. Кричал чтобы вызвали полицию. Нападавшие догнали его, скрутили и бросили в машину. Завезли в посадку возле села Майданецкое. Там избили до беспамятства. За несколько часов Анатолий очнулся. Сумел выползти на дорогу. У него забрали все деньги. Называли сумму в 20 тысяч долларов.

«На этот раз я мигом вызвала полицию, - говорит Людмила. - Прибыли полицейские со служебной собакой. Он взял след и перебежал дорогу. Затем остановился. Пожалуй, Толя пересел в машину».

Жена утверждает, что человек никогда не садился в автомобили к незнакомым людям. «Звонок был от кого знакомого. Так Толя заманили в ловушку. Полиция сейчас ищет того, кто ему звонил.

Исполняющий обязанности начальника Тальновской полиции Руслан Ткаченко пока не готов говорить о каких-то результаты.

«Сейчас усиленно работаем, думаю о каких результатах можно будет говорить уже завтра».

В Анатолия и Людмилы есть 25-летний сын. Он работает в одном из судов Киева.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page