top of page

У Черкаській міській раді не знайшлося 3 тисячі гривень аби замалювати рекламу наркотиків


В інших містах України зрозуміли важливість проблеми

Активісти «Міжнародної антинаркотичної асоціації» звернулися до Черкаської міської ради. Хотіли замалювати рекламу сайтів, де можна придбати наркотики. Однак отримали відмову.

– Почалося все з того, що я написав листа міському голові Черкас Анатолію Бондаренку, – розповідає активіст організації Станіслав Хруль. Просили грошей на фарбу аби замалювати рекламу наркотиків. Усе місто розмальоване адресами сайтів, де можна купити наркоту. Мер направив нас у господарський відділ. Там заявили, що такої статті витрат у бюджеті Черкас не передбачено. Тому ми мусили тратити власні гроші. Поки що вдалося замалювати лише один мікрорайон Черкас – в районі магазину АТБ на вулиці Надпільній. А хотілося аби ця огидна реклама зникла з міста назавжди.

Станіслав каже, що активісти замалювали рекламу наркотиків у багатьох містах України.

– Я сам колишній наркозалежний, – розповідає. – Не з чуток знаю, що всі українські міста просто потопають у рекламі наркотиків. Продавці зілля пишуть на стінах адреси сайтів, де можна придбати наркоту. Ми боремося із цим просто. Замальовуємо їхні написи зображенням українського прапору з написом «Живи».

Хруль стверджує, що в інших містах до їхніх ініціатив поставилися більш прихильно.

– Реклама наркотиків зникла в Чернівцях, Чернігові, Львові, Кропивницькому, Херсоні, Харкові й Одесі. Особливо багато фарби нам виділили в Одесі. Там розуміють, важливість цієї роботи. У Черкасах чиновники не забажали навіть поворушитися.

Активісти стверджують, що спробували просити допомоги в поліції.

– На жаль, черкаські полісмени обмежилися лише пасивною споглядацькою роллю на нашому заході, – каже Станіслав.

Допомогти «Міжнародній антинаркотичній організації» можна, зателефонувавши за номером 098 488- 16-68.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page