top of page

Віктор Зливко тягав за коси вихователів дитсадка


Увечері в середу, 12 вересня, вихователі, батьки й діти дитсадка «Золота рибка» в Монастирищі розбігалися, хто куди. Мамки – додому, вихователі з дітьми – в приміщення. Причиною стала неадекватна поведінка одного з батьків. 35-річний Віктор Зливко прийшов забирати доньку. Замість того, щоби піти доріжкою, переліз через паркан. Вихователька Олена Торченюк жартома зробила йому зауваження. Це неабияк розлютило Зливка. Він підійшов до дітей і почав показувати, як треба перелазити через паркан. Забрав доньку й пішов додому. Згодом повернувся. Заявив, що хоче забрати ще й дитину свого знайомого. Вихователі відмовили. Це остаточно розлютило Віктора.

– Першою під роздачу потрапила я, – розповідає вихователька Вікторія Веселова. – Віктор ударив мене в обличчя. Злетіли окуляри. Я встигла відмахнутися, а нападник схопив за голову іншу виховательку – Олену Торченюк. На крики прийшла завідувачка – Ніна Драч. Зливко почав сперечатися з нею. Скориставшись моментом, ми почали заводити дітей у приміщення. Попередження про виклик поліції на Зливка не подіяло. Він розійшовся ще більше. Ухопив за коси Олену Торченюк й з усієї сили кинув її на землю. При цьому вирвав у жінки пасмо волосся. Всі кинулися навтіки. Бігли, хто куди. Коли нарешті зайшли до групи, в усіх тряслися руки.

Зливка угомонив один із батьків, який прийшов забирати свою дитину.

За півгодини прибула поліція. Відібрала покази у нападника та виховательок. Нікого не затримували.

Вихователі кажуть, що від чоловіка чувся запах спиртного.

– Я не чула, але Олена Анатоліївна, яка стояла поруч із ним, казала, що чула перегар, – каже Веселова. – Дитину йому так і не дали. Згодом за дівчинкою прийшла мати. Казала, що він п’яний не був, а лише випив пива. Однак чоловік був зовсім неадекватний. За 10 років роботи в дитсадку я ще не бачила такої агресії.

Завідувачка Ніна Драч каже, що звертатиметься до районної ради та відділу освіти з проханням забезпечити охорону дитсадка.

– Ми виховуємо дітей і почуваємося абсолютно незахищеними, – каже жінка.

– Часто в Інтернеті ми бачимо відео з непристойною поведінкою вихователів, їх засуджують у коментарях, вимагають покарання, – додає Вікторія Веселова. – А хто захистить нас, вихователів, від агресії батьків? А якби щось трапилось при інциденті з дітьми, хто ніс би відповідальність? Звісно, ми.

У четвер, 13 вересня, Олена Торченюк поїхала до Умані знімати побої. Лікарі підозрюють у жінки струс мозку.

Заступник голови Монастирищенської районної ради Майя Фариба каже, що з цього приводу скликатимуть комісію районної ради.

– Депутати порадяться й визначаться, щодо заходів безпеки.

Віктор Зливко в Монастирищі не працює. Чоловік їздить на заробітки в інші міста України.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page