Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

За пиятику військовий розплачуватиметься все життя

September 12, 2018

 

4 мільйони гривень збитків виплачуватиме капітан-військовослужбовець, який в лютому 2015 року вирішив покататися на самохідній вогневій установці й «допустив зіткнення з лісовим масивом». Рішення ухвалив Золотоніський міськрайонний суд.

Журналісти нашого видання взнали деякі подробиці того, що відбулося.

– Після російської агресії на Донбасі в Золотоношу було переведено військову частину протиповітряної оборони, – розповідає на умовах анонімності один із колишніх військовослужбовців. – Щоправда в 2015 році вона тут не стояла, а була неподалік району бойових дій. Один із офіцерів добряче напився й поїхав кататися до лісу. Там умудрився перекинутися. В результаті випала одна із ракет, яка не підлягала відновленню. Суд присудив чоловікові компенсувати збитки. Тепер до виходу на пенсію з нього стягуватимуть 20% зарплати. Справа слухалася в Золотоноші, оскільки військова частина дислокується саме тут.

Кілька років тому військова прокуратура присудила одному із військовослужбовців сплатити понад мільйон гривень збитків. Чоловік заснув у наметі, де перебував під час навчань. В результаті пожежі згоріло військове майно, яке оцінили в зазначену суму.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean