Портрети Гітлера й земля «керівнику апарату оборони ДНР» – найбезглуздіші вчинки жителів Черкаської


Рейтинг неймовірних дурниць наших земляків

7 вересня в Умані поліцейські затримали 36-річного місцевого безробітного. Чоловік клеїв листівки з портретом Гітлера на стіні психоневрологічної лікарні. Загалом було знайдено 4 листівки із фізіономією Адольфа Алоїзовича. Проти розклеювача порушено кримінальну справу за статтею 161.

Очевидно, що місцевий бовдур збирався у такий спосіб насолити приїжджим хасидам. Для цього вирішив потренуватися на психічно хворих людях. Поліцію гумору не оцінила – тепер шанувальник фюрера думатиме, як не загриміти до в’язниці.

Пригадуємо ще кілька безглуздих учинків жителів області, які трапилися цього року.

30 червня у Ватутіному до лікаря швидкої зайшов чоловік. Була третя година ночі. Відвідувач попросив заспокійливий препарат барбовал, бо не міг заснути. Лікар відмовив, бо барбовал не є в переліку ліків, які можна давати першому зустрічному. Відмова розлютила нічного гостя. Він накинувся з кулаками на медика. Нападник так розійшовся, що зламав лікарю щелепу в двох місцях. Хулігана ледве вгомонили водії швидкої. Після того лікаря прооперували.

У березні СБУ звинуватила директора Мокрокалигірського психоневрологічного диспансеру Івана Мартиненка в незаконному прослуховуванні своїх колег. Чоловік придбав китайську апаратуру й слухав, що позаочі про нього говорять колеги. Ті поскаржилися в службу безпеки.

Сам Іван Миколайович назвав випадок помстою колишніх працівників, які втратили можливість красти й наживатися. За неофіційною інформацією директор уникнув серйозного покарання й досі працює на своєму місці.

У лютому цього року секретар сільської ради в селі Матусів Шполянського району сприяла виділенню 2 гектарів землі уродженцю села Сергію Добренку. При цьому нібито стверджувалося, що він є учасником АТО. Згодом виявилося, що Сергій Добренко перейшов на бік ДНР і навіть отримав там посаду «керівника апарату ради оборони».

– Чоловік і досі користується землею, – каже сільський голова Матусова Василь Колісник. – Річ у тім, що відібрати земельну ділянку можна лише за рішенням суду. Процес розпочався в червні й триває досі. Справу розглядають комплексно – окремо про повернення землі й окремо про порушення в діях секретаря сільської ради.

Схоже, окремі жителі області просто не можуть жити спокійним життям. Їх просто тягне шукати пригоди на свою голову.

Избранные посты
Недавние посты