top of page

П’яних водіїв затримали в рамках операції «Перевізник»


Двох водіїв автобусів, які перебували в нетверезому стані, затримали на Черкащині працівники поліції. На щастя, обидва автобуси були без пасажирів. Про це повідомили в Національній поліції.

– Один водій рано-вранці ще не встиг взяти пасажирів, а інший уже висадив їх, а потім хильнув оковитої, – кажуть полісмени. Перший шофер узагалі не мав ліцензії на пасажирські перевезення. Інший – вирішив напитися після сварки з дружиною.

Обидвох порушників затримали в рамках операції «Перевізник». Її розпочали після серії резонансних аварій за участю пасажирських автобусів. Поліцейські навели невтішну статистику: кількість аварій за участю автобусів зросла в Україні майже на 60%. Якщо в таких аваріях за відповідний період минулого року загинуло 95 осіб, то цього – вже 151.

У свою чергу перевізники скаржилися на велику кількість нелегалів, яких не поспішає затримувати поліція.

– Колись ми мали повноваження забирати номери у порушників, – зауважив керівник обласної поліції Валерій Лютий. – Зараз нас позбавили такого права. Ми готові надати свого представника в комісію, яка виявлятиме нелегальних перевізників і позбавлятиме їх права займатися нелегальним бізнесом.

Цього року представники поліції знайшли порушення в семи автобусах. Їхні водії самовільно встановили додаткові пасажирські місця.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page