Велетенський вуж налякав селян на Тальнівщині


Плазун мав півтора метри в довжину

У двір до подружжя Загородніх із села Мошурова Тальнівського району заповз півтораметровий плазун. Селяни вбили гада й фото виставили у «Фейсбук».

– Чоловік пішов у погріб і на першій сходинці побачив ось це страховисько, – розповідає Валентина Загородня. – Воно почало шипіти й кидатися. Поруч була металева труба. Чоловік кілька разів ударив його. На трубі залишилася жовта речовина схожа на отруту. Ми сильно злякалися. Досі нічого подібного в селі не бачили – товсте, довге, агресивне. Добре, що до погреба пішов чоловік, бо збиралася я. Радіємо, що все закінчилося благополучно, бо у дворі бігали онуки.

Валентина каже, що напередодні в льоху зникли жаби й з’явилася свіжовирита земля.

Директор Черкаського зоопарку Євген Ван оглянув фото.

– Людям не треба бути такими агресивними, – каже Євген Леонідович. – На фото – крупна самка вужа. Плазун зовсім не страшний. Просто треба було дати їй можливість втекти. Самки вужа бувають до 2,5 метрів у довжину. Отруйні змії до таких розмірів не ростуть.

Валентина Загородня каже, що раніше чоловік знаходив вужів у погребі.

– Ми їх спокійно відносили до лісу. А тут нас настрашила агресія. Воно кидалося й сичало.

Від початку року в Тальнівському районі мав місце напад змії на людину. В селі Лісове пенсіонерку, що жала козам бур’ян, укусила за руку гадюка. Рука набрякнула. Жінка нікуди не зверталася. За кілька днів пухлина зійшла.

Избранные посты
Недавние посты