top of page

Селищний голова Буків: «Наступного разу з індійцями буде інша розмова»


Селищний голова Буків Маньківського району Сергій Залізняк стверджує, що індійські режисери, які днями знімали фільм у Буцькому каньйоні, діяли піратськими методами.

– Думаю, індійці приїхали в Київ у пошуках декорацій для свого фільму. Хтось порадив їм Буки. Вони приїхали без жодного попередження. Зйомки проводили один день. Якраз тоді я був у відрядженні в Черкасах. Річ у тім, що на зйомки треба отримати дозвіл селищної ради, написати нам заяву. Нічого з цього зроблено не було. Якщо тепер індійці приїдуть знову, вестимемо з ними зовсім іншу розмову.

Зі слів Залізняка селищна рада Буків взялася за облагородження території каньйону.

– Найперше ми заборонили ламати зелені насадження й розводити багаття на території Буцького каньйону. Поставили туалети, облаштували пішохідні доріжки. Зараз завершуємо план території. Документ знаходиться на розгляді в Черкаській облдержадміністрації. Плануємо облагородити територію за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку й за власні кошти. Хочемо облаштувати стоянки автотранспорту, насипати доріжки, встановити ліхтарі.

Щосезону Буцький каньйон відвідують кілька сотень тисяч туристів з України й всього світу. Досі українські кіношники не знімали тут фільмів. Зате відзначилися індійці, які знімають чергову стрічку про кохання.

На Черкащині вже є досвід облагородження території Тясминського каньйону в місті Кам’янка. Місцева громада отримає грант Європейського банку й облаштує там автостоянку, доріжки й лавки.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page