Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

Селищний голова Буків: «Наступного разу з індійцями буде інша розмова»

 

Селищний голова Буків Маньківського району Сергій Залізняк стверджує, що індійські режисери, які днями знімали фільм у Буцькому каньйоні, діяли піратськими методами.  

– Думаю, індійці приїхали в Київ у пошуках декорацій для свого фільму. Хтось порадив їм Буки. Вони приїхали без жодного попередження. Зйомки проводили один день. Якраз тоді я був у відрядженні в Черкасах. Річ у тім, що на зйомки треба отримати дозвіл селищної ради, написати нам заяву. Нічого з цього зроблено не було. Якщо тепер індійці приїдуть знову, вестимемо з ними зовсім іншу розмову.

Зі слів Залізняка селищна рада Буків взялася за облагородження території каньйону.

– Найперше ми заборонили ламати зелені насадження й розводити багаття на території Буцького каньйону. Поставили туалети, облаштували пішохідні доріжки. Зараз завершуємо план території. Документ знаходиться на розгляді в Черкаській облдержадміністрації. Плануємо облагородити територію за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку й за власні кошти. Хочемо облаштувати стоянки автотранспорту, насипати доріжки, встановити ліхтарі.

Щосезону Буцький каньйон відвідують кілька сотень тисяч туристів з України й всього світу. Досі українські кіношники не знімали тут фільмів. Зате  відзначилися індійці, які знімають чергову стрічку про кохання.

На Черкащині вже є досвід облагородження території Тясминського каньйону в місті Кам’янка. Місцева громада отримає грант Європейського банку й облаштує там автостоянку, доріжки й лавки.     

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean