top of page

Відновлено маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль


Відновлено маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль

Як повідомляють «Вісті Черкащини», уже понад місяць, як відновився маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль. Це суттєве полегшення для пасажирів. Особливо тих, що не мають власного транспорту.

«Автобус "Мерседес" ходив щодня, крім суботи, – каже начальник Катеринопільської автостанції Людмила Песцова, – Але в цю суботу він теж був. Треба уточняти, можливо й по суботах ходитиме. На Тальне з Катеринополя відправляється о 8:05, а на Звенигородку об 11:20».

Автобус відправляється зі Звенигородки о 6:10 у Тальне прибуває о 9:35. Рейс курсує через Стебне, Ватутіне, Єрки, Катеринопіль, Шостакове, Бродецьке, Гуляйполе, Пальчик, Луківку, Лоташеве, Криві Коліна. Тож для жителів віддалених сіл (особливо студентів) з’явилась можливість зручно добратися до найближчого районного центру, а то й у сусідній район.

«Певна річ, ми не такого очікували. Бо заїдеш у Тальне, Катеринопіль чи Звенигородку, побазаруєш, в лікарню підеш, а назад, хоч пішки шуруй. Але й за це спасибі, – каже мешканка Пальчика Людмила. – Добре було б, якби хоч два автобуси пустили: один зранку, а другий увечері. Кругом же одні старі люди! В кого там ті машини є? Тільки в поодиноких сім’ях! Найболючіша тема – добратись до лікарні!»

До речі, коли приїжджала уманська делегація на Катеринопільщину у складі доктора філософських наук, професора, академіка АН ВО України Павла Ямчука, письменниці Ніни Михайлової, директора Уманського краєзнавчого музею Наталії Білоус та фотохудожниці уманського дендропарку "Софіївка" Галини Сівко, то її представники були шоковані, як транспортним сполученням самого Катеринополя, так і району в цілому.

«Ви дуже мужні люди, що живете за таких умов!» – дивувалися гості.

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page