Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

Відновлено маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль

August 6, 2018

 

Відновлено маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль

 

Як повідомляють «Вісті Черкащини», уже понад місяць, як відновився маршрут "Звенигородка-Тальне" через Катеринопіль. Це суттєве полегшення для пасажирів. Особливо тих, що не мають власного транспорту.

«Автобус "Мерседес" ходив щодня, крім суботи, – каже начальник Катеринопільської автостанції Людмила Песцова, – Але в цю суботу він теж був. Треба уточняти, можливо й по суботах ходитиме. На Тальне з Катеринополя відправляється о 8:05, а на Звенигородку об 11:20».

Автобус відправляється зі Звенигородки о 6:10 у Тальне прибуває о 9:35. Рейс курсує через Стебне, Ватутіне, Єрки, Катеринопіль, Шостакове, Бродецьке, Гуляйполе, Пальчик, Луківку, Лоташеве, Криві Коліна. Тож для жителів віддалених сіл (особливо студентів) з’явилась можливість зручно добратися до найближчого районного центру, а то й у сусідній район.

«Певна річ, ми не такого очікували. Бо заїдеш у Тальне, Катеринопіль чи Звенигородку, побазаруєш, в лікарню підеш, а назад, хоч пішки шуруй. Але й за це спасибі, – каже мешканка Пальчика Людмила. – Добре було б, якби хоч два автобуси пустили: один зранку, а другий увечері. Кругом же одні старі люди! В кого там ті машини є? Тільки в поодиноких сім’ях! Найболючіша тема – добратись до лікарні!»

До речі, коли приїжджала уманська делегація на Катеринопільщину у складі доктора філософських наук, професора, академіка АН ВО України Павла Ямчука, письменниці Ніни Михайлової, директора Уманського краєзнавчого музею Наталії Білоус та фотохудожниці уманського дендропарку "Софіївка" Галини Сівко, то її представники були шоковані, як транспортним сполученням самого Катеринополя, так і району в цілому.

«Ви дуже мужні люди, що живете за таких умов!» – дивувалися гості.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean