Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

У Красенівці – скоро свято богатирської сили. Приходьте!

August 3, 2018

 

 

У  селі Красенівка, Чорнобаївського району, на історичній батьківщині людини-легенди, уславленого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби відбудеться Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті І.М.Піддубного. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

«Максим Піддубний прославив наш український народ на весь світ. Девізом його життя було: «Завжди перемагати: і іншу силу, і хитрість, і підступність». Йому судилося вічно жити в пам’яті багатьох поколінь, стати гідним прикладом для наслідування.

18 серпня Чорнобаївщина знову збирає під спортивні знамена кращих спортсменів та шанувальників спорту з усієї України.

Свідченням  значимості цього важливого заходу є те, що цього року турнір із греко-римської боротьби пам’яті І.М. Піддубного увійшов до єдиного календарного плану Міністерства молоді та спорту України. Участь у ньому візьмуть спортсмени вагових категорій 130, 97, 87 кг, які входять у число перших 12 борців чемпіонату України 2017-2018 рр.

У програмі свята – традиційне богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2018», показові виступи Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», показові виступи із пауерліфтингу «Не переводяться у нас богатирі і множать славу рідної землі» спортивного клубу «Вікінг» смт Чорнобай, показові виступи з хортингу клубу «Сокіл». Уперше серед учасників та гостей свята буде проведено конкурс «Піддубняк», а для дітей – розважальну програму «Проростають, мов дубки, молоді «піддубнячки».

Громади району запрошують на Спаський ярмарок «Заготовив меду про запас? Бо вже завтра Яблучний прийде Спас», на якому можна буде продегустувати мед, яблука, сирно-молочну продукцію. Красенівська громада пригощатиме юшкою та кашею.

Також у програмі свята – фотоконкурс вишиванки, виставка-продаж виробів  майстрів декоративно-прикладного мистецтва, виставка малюнку, святкова  лотерея, дискотека. Будемо раді бачити всіх Вас серед гостей свята нащадків великого українця Піддубного».

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean