Please reload

Недавние посты

ТОВ "Гранекс-Черкаси" та BatGroup

September 15, 2014

1/1
Please reload

Избранные посты

Чоловік із документами «ДНР» порушив закон у Черкасах

August 2, 2018

 

“Як пише видання «Про все»,  в Черкасах поліція спільно з громадськими активістами на вул. Благовісній виявила чоловіка, який на автомобілі з номерами донецької реєстрації рухався всупереч напрямку руху. Під час перевірки у водія виявили документи, видані терористичною організацією ДНР.

Один із учасників події, активіст, ветеран АТО Олесь Осмоловський розповів, що він разом із правоохоронцями повертався з обшуку, де був понятим. На вулиці Благовісній, поліцейськими був зупинений автомобіль з донецькою реєстрацією, який рухався зустрічою. Під час перевірки у водія було виявлено технічний паспорт на автомобіль, виданий ДНР.

 «Водій помітно нервував, а під час розмови з поліцією підтвердив, що підтримує діяльність ЛДНР, - розповів Осмоловський. - Він надав поліції нові права, новий паспорт і техпаспорт, виданий в "ДНР". Що він робив в Черкасах, пояснити не зміг, весь час вигадував нові фантастичні історії».

Керівник сектору комунікацій ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко підтвердив, що в Черкасах дійсно затримали донеччанина-водія авто, котрий порушував правила дорожнього руху. Однак, яка його подальша доля, полісмен не повідомив.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Мы в соцсетях
Please reload

Поиск по тегам
Please reload

Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Copyright © 2014. Всі права захищені.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • Google+ Clean